Dom Grodziszcze gm. Świdnica

Grodziszcze gm. Świdnica
Dodane: Środa, 29 Kwiecień, 2026  04:46
1 430 000 zł
8266 zł/m2

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Domy / Sprzedaż
  • Powierzchnia:173 m2
  • Liczba pokoi:5 i więcej pokoi
  • Pow. działki:1414 m2
  • Rynek:Wtórny
  • Rok budowy:2009
  • Sprzedaż:Pośrednik

Opis oferty

Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący o powierzchni 173 m2, usytuowany na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 1414 m2

Nieruchomość z 2009 roku, wybudowana z wysokiej jakości materiałów, łączy funkcjonalność z komfortem codziennego życia.

Parter nieruchomości po generalnym remoncie , piętro w dobrym stanie technicznym, wymagające jedynie odświeżenia według własnych potrzeb.

Dom położony jest w spokojnej i kameralnej okolicy.

Układ pomieszczeń:

Parter:

- salon połączony z kuchnią
- sypialnia
- dodatkowy pokój
- łazienka
- przedpokój
- pomieszczenie gospodarcze z przejściem do garażu
- garaż z bryle budynku ( wykończony płytkami)

Piętro:

- dwie sypialnie
- łazienka
- przedpokój
- praktyczne schowki i dodatkowe miejsca do przechowywania

W domu zastosowano ogrzewanie podłogowe, natomiast w sypialniach tradycyjne grzejniki.

Budynek został wybudowany z betonu komórkowego, następnie ocieplony styropianem i wykończony tynkiem strukturalnym, co zapewnia dobrą izolację termiczną oraz estetyczny wygląd elewacji.

Nowoczesne rozwiązania :

- ogrzewanie pompa ciepła
- instalacja fotowoltaiczna 8,48 kW
- światłowód
- monitoring oraz system alarmowy
- domofon
- brama wjazdowa sterowana pilotem
- garaż w bryle budynku z możliwością zdalnego otwierania

Działka i otoczenie:

- powierzchnia 14,14 ara
- zadbany ogród z altaną
- szklarnia
- dodatkowy budynek gospodarczy